NÁŠ PŘÍBĚH

Náš příběh začíná v roce 2023, kdy se zrodil i první nápad. Díky naší vášni pro rybí svět se stala výroba krmiv jasnou volbou. Sportovní rybaření pro nás není jen koníček, znamená pro nás mnohem víc. Už od dětství k vodě jezdíváme s tátou, a vždy je to ten nejlépe strávený čas, u kterého nejen relaxujeme, ale zažíváme krásné společné chvíle, a to i s našimi vodními kamarády. Chvíle napětí, zda se rybu podaří vytáhnout a chvíle radosti, když to vyjde, jsou k nezaplacení.

Chtěli bychom se s vámi podělit o tyto chvíle právě prostřednictvím našich boilies. Tyto červí speciality různých příchutí vyrábíme ručně a hlavně s láskou. Dbáme na kvalitní složení z českých podmínek, zároveň jsme chtěli naše boilies i něčím odlišit a to se nám povedlo! Červy jsou skvělým zdrojem bílkovin, ryby si zkrátka vybírají jen to nejlepší, co nám příroda nabízí. Proto jsme se rozhodli jim vyhovět, a obohatit boilies o jejich oblíbené pochoutky také.

Pojďte si s námi užít čas u vody a vytáhnout tu největší rybu v rybníku. Věříme, že si naše krmiva zamilujete nejen vy, ale především šupináči.

Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se, až vám v budoucnu budeme moci představit i další produkty. 


Kateřina Hemelíková & Jaroslav Čermák


Více o nás

 

Jsme čeští výrobci kvalitních boilies podle vlastního receptu.

Určitě si na ní každá ryba pochutná! Přeci jen jsou vyráběny s láskou k rybám. Používáme jen kvalitní moučky všeho druhu, to samé platí i o tekuté složce. A co čekat od našeho boilies? Tu nejlepší recepturu vytvořenou pro ryby, tak i pro rybáře. Díky naší červí specialitě uvidíte ty nejlepší výsledky u vody! Proto si naše boilies zaslouží místo ve vašem kufříku!